Káva pro firmy a další služby


 


 

Čerstvá káva do firem a kanceláří

Pití kávy na pracovišti dokáže zvednout produktivitu. Kofein pomáhá snížit únavu, zvyšuje soustředěnost a způsobí rychlejší a jasnější myšlení. Dostanete se tak do pohotovostního stavu s pocitem spokojenosti a štěstí. Díky chutné kávě také můžete snížit spotřebu cukru, což se může projevit na zdraví Vašich zaměstnanců.

Společně dokážeme najít způsoby jak kávu Don Franko dostat na Váš pracovní stůl. Neváhejte nám zavolat, napsat e-mail, nebo se za námi zastavte osobně.

 

Káva v kanceláři může zvýšit nejen produktivitu ale i pocit štěstí všech - Don Franko

 

Kávu můžete odebírat od 1 kg a zároveň můžete zkoušet různé druhy kávy. V průběhu času společně najdeme kávu, která bude pro Vás ideální a budete s ní spokojení.

Protože chuť kávy ovlivňuje z velké části i její příprava, poradíme Vám jak nastavit Váš kávovar na optimální hodnoty.

 

 

Káva pro kavárny, restaurace i bary

Zpříjemněte návštěvu Vašim zákazníkům chutnou kávou, kterou si zapamatují. Ať už podáváte kávu po jídle, nebo jako občerstvení stojí za to, aby káva byla výtečná.

S kávou praženou na 100% získáte intenzivní aroma i chutě. Dalším krokem je najít způsob přípravy kávy, kterým získáte z kávy maximum a bude Vám vyhovovat. Rádi Vám poradíme!

 

V pákovém kávovaru musí být příprava vždy precizní jinak dojde k nesprávné přípravě kávy

 

Ať už podáváte kávu po jídle, nebo jako občerstvení stojí za to, aby káva byla výtečná. Pokud budete kávu mlít přímo na baru provoní Vám celý lokál a lidé se u Vás budou cítit příjemněji.

Můžete od nás odebírat již od 1 kg kávy. Zároveň s Vámi najdeme chuť a vůni, která Vám bude vyhovovat.

 

 

Reklamní a dárková káva

Zapomeňte na kalendáře, tužky i blogy. Darujte kávu, která bude mít styl, chuť a lidé ji ocení. Můžeme Vám připravit 125 g i 250 g balíčky. Poradíme Vám ze kterých koutů světa je káva intenzivní, nebo ve které najdete ovocité a čokoládové chutě.

Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Reklamní-a-dárková-káva-pro-Firmy

 

Potřebujete originální dárek pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Dokážeme Vám přizpůsobit etiketu pražené kávy tak, abychom podpořili Vaši značku a brand.

Kávu dodáme zrnkovou, nebo Vám ji můžeme namlít. Díky tomu budete mít jistotu, že je Váš dárek vhodný pro všechny.

 

 

Káva z pražírny ve vašem obchodě

Máte obchod, nebo obchůdek? Nabídněte Vašim zákazníkům čerstvě praženou kávu v BIO kvalitě. V balení po 125 g, nebo 250 g můžete odebírat již od 1 kg pražené kávy (tj. od 8mi balíčků). Kávu Vám dokážeme namlít a tím podpoříme prodeje i zákazníkům, kteří možnost namletí nemají.

Naše káva je zabalená v obalu s jednocestným vzduchovým ventilem. Díky tomuto balení vydrží káva několik měsíců stále intenzivní na chuť i vůni!

 

 

 


Dotazy s Vámi řeší Honza a Bára

 

tel.: +420 724 443 806

email: prazirna@donfranko.cz

 

jsme rodinna prazirna kavy z Terlicka


 

 

Logo s rodinná pražírna_černé

 


Prozkoumejte nabídku naší rodinné pražírny