Káva pro firmy a další služby


 


Čerstvá káva do firem a kanceláří


Kávu můžete odebírat od 1 kg a zároveň můžete zkoušet různé druhy kávy. V průběhu času společně najdeme kávu, která bude pro Vás ideální a budete s ní spokojení. Protože chuť kávy ovlivňuje z velké části i její příprava, poradíme Vám jak nastavit Váš kávovar na optimální hodnotu.

Pití kávy na pracovišti dokáže zvednout produktivitu. Kofein pomáhá snížit únavu, zvyšuje soustředěnost a způsobí rychlejší a jasnější myšlení. Díky kofeinu tělo začne produkovat adrenalin i dopamin. Dostanete se tak do pohotovostního stavu s pocitem spokojenosti a štěstí. Díky chutné kávě také můžete snížit spotřebu cukru, což se může projevit na zdraví Vašich zaměstnanců.

Ať už jste zaměstnanec, nákupčí nebo majitel společnosti, dokážeme najít způsoby jak kávu Don Franko dostat na Váš pracovní stůl. Neváhejte nám zavolat, napsat e-mail, nebo se za námi zastavte osobně

baleni nasi cerstve prazene kavy z prazirny Don Franko

 


Káva pro kavárny, restaurace i bary


Zpříjemněte návštěvu Vašim zákazníkům chutnou kávou, kterou si zapamatují. Ať už podáváte kávu po jídle, nebo jako občerstvení stojí za to, aby káva byla výtečná. Pokud budete kávu mlít přímo na baru provoní Vám celý lokál a lidé se u Vás budou cítit příjemněji. Můžete od nás odebírat již od 1 kg kávy. Zároveň s Vámi najdeme chuť a vůni, která Vám bude vyhovovat.

S kávou praženou na 100% získáte intenzivní aroma i chutě. Dalším krokem je najít způsob přípravy kávy, kterým získáte z kávy maximum a bude Vám vyhovovat. Rádi Vám poradíme!

espresso 80 smes z rodinne prazirny Don Franko

 


Reklamní a dárková káva


Potřebujete originální dárek pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Dokážeme Vám přizpůsobit etiketu pražené kávy tak, abychom podpořili Vaši značku a brand. Kávu dodáme zrnkovou, nebo Vám ji můžeme namlít. Díky tomu budete mít jistotu, že je Váš dárek vhodný pro všechny. Zapomeňte na kalendáře, tužky i blogy. Darujte kávu, která bude mít styl, chuť a lidé ji ocení. Můžeme Vám připravit 125 g i 250 g balíčky. Poradíme Vám ze kterých koutů světa je káva intenzivní, nebo ve které najdete ovocité a čokoládové chutě. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Reklamní-a-dárková-káva-pro-Firmy

 


Káva z pražírny ve vašem obchodě


Máte obchod, nebo obchůdek? Nabídněte Vašim zákazníkům čerstvě praženou kávu v BIO kvalitě. V balení po 125 g, nebo 250 g můžete odebírat již od 1 kg pražené kávy (tj od 8mi balíčků). Kávu Vám dokážeme namlít a tím podpoříme prodeje i zákazníkům, kteří možnost namletí nemají. Naše káva je zabalená v obalu s jednocestným vzduchovým ventilem. Díky tomuto balení vydrží káva několik měsíců stále intenzivní na chuť i vůni!

Na etiketu Vám můžeme natisknout co si budete přát, třeba i název Vašeho obchodu. Pro přesnější domluvu nás kontaktujte.

Bara z nasi prazirny ma na starosti spise dane a dph a dalsi papirovani ale je hrozne sikovna a umi prazit vybornou kavu

 


Kávový Catering


Pro Vaši přednášku, školení, konferenci, večírek, oslavu nebo narozeniny Vám zajistíme kávové občerstvení. Dokážeme dělat espressa, ale využijte jedinečnou příležitost poznat chutě filtrované kávy. Díky originalitě přípravy a lahodné chuti kávy, se Vaše akce lidem vryje do paměti a budou si Váš den lépe pamatovat.

Kávový catering dokážeme pohodlně zajistit pro akce do 200 účastníků. Pokud nás chcete i na větší akce, dejte nám určitě vědět. Vymyslíme společně variantu, která Vám bude vyhovovat.

 

michani espressa amerika prazeneho v rodinne prazirne don franko


 
 
 
 

 


 

Logo s rodinná pražírna_černé