Káva pro kavárny, firmy a další služby


 


 

Čerstvá káva do firem a kanceláří

Pití kávy na pracovišti dokáže zvednout produktivitu. Kofein pomáhá snížit únavu, zvyšuje soustředěnost a způsobí rychlejší a jasnější myšlení. Dostanete se tak do pohotovostního stavu s pocitem spokojenosti a štěstí. Díky chutné kávě také můžete snížit spotřebu cukru, což se může projevit na zdraví Vašich zaměstnanců.

Kávu můžete odebírat od 1 kg a zároveň můžete zkoušet různé druhy. Společně najdeme kávu, která bude pro Vás ideální a budete s ní spokojení.

Protože chuť kávy ovlivňuje z velké části i její příprava, poradíme Vám jak nastavit Váš kávovar na optimální hodnoty. Neváhejte nám zavolat, napsat e-mail, nebo se za námi zastavte osobně.

Káva v kanceláři může zvýšit nejen produktivitu ale i pocit štěstí všech - Don Franko

 

Káva pro kavárny, restaurace i bary

Zpříjemněte návštěvu Vašim zákazníkům chutnou kávou, kterou si zapamatují. Ať už podáváte kávu po jídle, nebo jako občerstvení stojí za to, aby káva byla výtečná.

S čerstvou kávou z pražírny získáte intenzivní aroma i chuť. Dalším krokem je najít způsob přípravy kávy, kterým získáte z kávy maximum a bude Vám vyhovovat. Rádi Vám poradíme!

Pokud budete kávu mlít přímo na baru, provoní Vám celý lokál a lidé se u Vás budou cítit příjemněji.

V pákovém kávovaru musí být příprava vždy precizní jinak dojde k nesprávné přípravě kávy

 

Reklamní a dárková káva

Zapomeňte na kalendáře, tužky i blogy. Darujte kávu, která bude mít styl a lidé ji ocení. Můžeme Vám připravit balíčky od nejnižší váhy 125 g. Poradíme Vám ze kterých koutů světa je káva intenzivní, nebo ve které najdete ovocité a čokoládové chutě.

Potřebujete originální dárek pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Dokážeme Vám přizpůsobit etiketu pražené kávy tak, abychom podpořili Vaši značku a brand.

Kávu dodáme zrnkovou, nebo Vám ji můžeme namlít. Díky tomu budete mít jistotu, že je Váš dárek vhodný pro všechny. Pro individuální nabídku nás prosím kontaktujte.

Reklamní-a-dárková-káva-pro-Firmy

 

Káva z pražírny ve vašem obchodě

Máte obchod nebo obchůdek? Nabídněte zákazníkům čerstvě praženou kávu v BIO kvalitě.

Kávu Vám dokážeme namlít a tím podpoříme prodeje i zákazníkům, kteří možnost namletí nemají.

Naše káva je zabalená v kvalitním obalu s jednocestným vzduchovým ventilem. Díky tomuto balení vydrží několik měsíců stále intenzivní na chuť i vůni.

 


Dotazy s Vámi řeší Honza a Bára 

tel.: +420 724 443 806

email: prazirna@donfranko.cz

 jsme rodinna prazirna kavy z Terlicka


Prozkoumejte naši nabídku: