Káva musí chutnat

E-BOOK ZDARMA NA POKRAČOVÁNÍ


Věděli jste, že až 8 z 10 lidí, kteří běžně pijí kávu, si ji připravuje špatně? Nebuďte jedním z nich! Doporučení kolem kávy je mnoho, ale tak nějak se v tom vyznat začíná být problém. Pomůžeme Vám od začátku a hlavně jednoduše.

 

"Tento eBook je perfektní řešení toho, abyste dosáhli pravidelné dokonalosti ve Vaší kávě."

 

eBook Kava musi chutnat se stinem

    

  • Vyhnete se chybám v přípravě Vaší kávy, které nejsou na první pohled jasné. Předáme Vám dlouholeté zkušenosti.

 

  • Představíme Vám kávu z různých kávových plantáží Světa a její chuťové profily.

 

  • Krok za krokem velmi jednoduše pochopíte základy, bez kterých Vaše káva nemůže chutnat dobře. Získáte energii z kávy, která Vám bude chutnat, a nebude na Vás mít nežádoucí účinky.

 

  • Jednou za 14 dní Vám zdarma pošleme nový díl eBooku Káva musí chutnat přímo na e-mail.

 

  • Pokud zjistíte, že tento eBook není pro Vás. Kdykoli můžete zrušit jeho odběr, aniž bychom Vám položili jedinou otázku.

 

 


Jak Vám pomůže?


Odhalíte hned v prvním díle, kde si odpovíte na pár otázek a rychle zjistíte, v čem Vám může tento eBook pomoci. Připravili jsme opravdu to nejdůležitější, co potřebujete vědět a na co si dát pozor. Tím, že si koupíte výběrovou kávu z pražírny, to nekončí! Mnohdy je výsledná chuť kávy zkažena v samotném závěru - její přípravou. Získejte jistotu v tom, jak si právě Vy připravujete kávu. Objevíte chuť správně připravené výběrové kávy.  Přihlaste se, je to zdarma, k odběru eBooku Káva musí chutnat a ještě dnes Vám pošleme první díl.

 

eBook Kava musi chutnat 01 se stinem

 


Kolik dílů získáte?


První série má deset dílů. Jednou za 14 dní Vám zašleme na e-mail nové vydání. Postupně zjistíte vychytávky pro přípravu Vaší kávy. Žádná zdlouhavá historie a mnoho technických faktů. Ty zde nenajdete. Půjdete rovnou do akce! Skrytá chuť výběrové kávy je pro každého a teď jste to Vy, kdo ji brzy vytvoří ve Vašem šálku. Bonusový 11. díl bude velmi speciální. Nic víc Vám neprozradíme, ať se máte na co těšit!


eBook Kava musi chutnat se stinem

  

Přihlaste se zdarma k odběru eBooku Káva musí chutnat!

 

 

POZOR: Tím, že si koupíte výběrovou kávu, to nekončí!

 

Logo s rodinná pražírna_černé