Dovolená 2020 - SLEVA 7%

Máme Rodinnou dovolenou


Ahoj všichni, kdo máte rádi různorodost chutí a vůní čerstvě upražené kávy. Po dvou letech dřiny jsme si vzali "dovolenou" a jedeme s našimi dětmi (6 měsíců a 3 roky) do Jizerských hor. Těšíme se, že si odpočineme a nabereme síly na to, abychom mohli pražírnu posunout zase o kus dále.

 

Pauzu máme na sedm dní 4. - 12. 7. 2020. Všechny Vaše objednávky vyřídíme co nejdříve po našem návratu, slibujeme!

 

Víme, že někdy objednáváte na poslední chvíli. A my tu zrovna nejsme. Vytvořili jsme pro tuto situaci slevový kupón CERVENEC2020 (zadejte v nákupním košíku), se kterým získáte slevu 7% na všechny naše produkty! Platnost kupónu je do našeho návratu - 12. 7. 2020.

 

Slevovy kupon prazirny Don Franko na slevu 7 procent DOVOLENA2020

 

 


Pomáhají nám kamarádi


Kávu, kterou u nás pražíme, jsme chtěli původně prodávat pouze přes e-shop. V našem okolí však vzrostl zájem o čerstvou výběrovou kávu natolik, že jsme se rozhodli vytvořit výdejní místo v naší garáži. Nemusíte se bát, myslíme na veškerou hygienu! Chceme se s Vámi, již brzy, potkávat každý čtvrtek. Sami bychom všechno nezvládli. Naštěstí máme opravdové přátele, kteří nám pomáhají splnit naše sny!

 

Budujeme výdejní místo z garáže - červen 2020

 IMG_20200312_105635

IMG_20200614_134429

 

 Již brzy to bude hotovo a my Vás konečně uvítáme, jak si zasloužíte :-)

 


Káva musí chutnat


Od chvíle, kdy jsme objevili rozmanitost výběrové kávy, bojujeme za její chuť jak jen to jde. Vytvořili jsme proto eBook na pokračování, se kterým postupně odhalíte Svět kávy. Doporučujeme Vám ho, pokud chete dosahovat skvělé chuti kávy ve svém šálku.
 
 
 
eBook Kava musi chutnat se stinem
 
 
 
 
chci odebirat eBook zdarma
 
 
 
 
 
Brzy jsme zpátky a zase roztočíme buben naší pražičky na plné obrátky!
 
 
 
 
Logo s rodinná pražírna_černé