Dárek ke každé objednávce


Blíží se konec roku, okolo nás opadává listí, vše se zbarvuje až nakonec kávově zhnědne a začíná se ochlazovat. Chceme Vám toto období zpříjemnit nejen čerstvou kávou z naší pražírny, ale také hříšným dárečkem k Vašim objednávkám.

 

Akce platí pro všechny objednávky až do konce roku 2020

 

kakaovy lanyz z Francie

 


Už jste měli pravý kakaový lanýž?


S kávou tvoří delikatesu všech delikates! Je jasné, že s ničím se to nemá přehánět, takže mlsejme s rozumem :) Lanýže vyrábějí ve francouzské čokoládovně Mathez, kde dbají na ekologickou výrobu svých výrobků.

Objednejte si čerstvou kávu, a nebo třeba degustační balíček, je to jedno. Ke každé objednávce Vám do zásilky spadne kakaový lanýž z Francie. A to není vše - při rozbalování naší voňavé zásilky najdete v balíku překvapení :-)

Káva z Rodinné pražírny Don Franko

 


Z čeho jsou čokoládové lanýže?


Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku. Dbají na ekologickou trvalou udržitelnost.

Kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.

Palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

 

kakaovy lanyz z Francie a lzicky

 

 


Zdarma doprava od 1500 Kč


Vytvořte objednávku nad 1500 Kč a my Vám pošleme balík s voňavou kávou z pražírny zdarma. Tato akce platí dlouhodobě :-)

 

doprava zdarma od 1500 kč

 

 


Tip, jak zaručeně vyberete ideální kávu pro vás


Od chvíle, kdy jsme spustili náš e-shop s praženou kávou se nás ptáte, jak vybírat kávu z široké nabídky? Pomůžeme Vám. Připravili jsme unikátní kávový rozcestník. Dovede Vás ke kávě, která Vám bude chutnat, a budete s ní spokojení.

 

Jak vybrat spravnou kávu Vám poradíme v pražírně Don Franko

 


Už více než rok jste s námi, děkujeme!


Chceme Vám předat energii nejen z kofeinu, který je v naší pražené kávě. Díky Vám jsme se, během našeho prvního oficiálního roku, neuvěřitelně posunuli v některých způsobech, jak si připravit kávu. Utvrdili jsme se v tom, že když se káva správně připraví, z kvalitních surovin, pozná i laik rozdíl v její chuti a vůni. Rozhodli jsme se vyrobit pomocníka pro Váš nový začátek s pravou kávou.

Pokud jste doposud nepoznali pravou chuť čerstvě pražené kávy, začněte odebírat náš e-book Káva musí chutnat. Bude Vás to stát trochu času, než se naučíte připravovat správně kávu, ale pak budete pít chuťově kvalitní kávu, jak dlouho si jen budete přát :-)

Věříme, že Vás dokážeme naučit na dálku správně připravovat kávu anebo poukázat na chyby, které se často předávají mezi lidmi. Když si jen vzpomeneme, jakou kávu jsme pili ještě před pár lety...začnou nás z toho až játra bolet :-))) Přejeme Vám pohodový závěr netradičního roku!

Bára a Honza s dětmi - Vaše rodinná pražírna.

jsme rodinna prazirna kavy z Terlicka


Prozkoumejte naše výrobky