Místo listí lanýže - do konce roku 2021


Opět je to tady. Blíží se konec roku, listí padá ze stromů a ochlazuje se. Chceme Vám toto období zpříjemnit nejen čerstvou kávou z naší pražírny, ale také lahodným dárečkem k Vašim objednávkám.

Akce platí pro všechny objednávky až do konce roku 2021

 

kakaovy lanyz z Francie a lzicky

 

Už jste měli pravý kakaový lanýž?

S kávou tvoří delikatesu všech delikates! Je jasné, že s ničím se to nemá přehánět, takže mlsejme s rozumem :) Lanýže vyrábějí ve francouzské čokoládovně Mathez, kde dbají na ekologickou výrobu svých výrobků.

Ať už objednáte čerstvou kávu anebo třeba balíček Degustátor, je to jedno. Ke každé objednávce Vám do zásilky spadne kakaový lanýž z Francie, a mnohdy i více :-)


Káva z Rodinné pražírny Don Franko


Z čeho jsou čokoládové lanýže?

Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku. Dbají na ekologickou trvalou udržitelnost.

Kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.

Palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

Mathez

  


Prozkoumejte nÁŠ E-SHOP: