Místo listí lanýže


Opět je to tady. Blíží se konec roku, listí padá ze stromů a ochlazuje se. Chceme Vám toto období zpříjemnit nejen čerstvou kávou z naší pražírny, ale také lahodným dárečkem k Vašim objednávkám.

Akce platí pro všechny objednávky až do konce roku 2021

 

kakaovy lanyz z Francie a lzicky

 

Už jste měli pravý kakaový lanýž?

S kávou tvoří delikatesu všech delikates! Je jasné, že s ničím se to nemá přehánět, takže mlsejme s rozumem :) Lanýže vyrábějí ve francouzské čokoládovně Mathez, kde dbají na ekologickou výrobu svých výrobků.


Ať už objednáte čerstvou kávu anebo třeba balíček Degustátor, je to jedno. Ke každé objednávce Vám do zásilky spadne kakaový lanýž z Francie, a mnohdy i více :-)


To ale není vše. Při rozbalování naší voňavé zásilky najdete v balíku ještě jedno překvapení.

Ochutnejte čerstvě praženou kávu Don Franko z rodinné pražírny

 

Z čeho jsou čokoládové lanýže?

Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku. Dbají na ekologickou trvalou udržitelnost.

Kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.

Palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

Mathez

 

Tip, jak zaručeně vyberete ideální kávu pro vás

Od chvíle, kdy jsme spustili náš e-shop s praženou kávou se nás ptáte, jak vybírat kávu z široké nabídky? Pomůžeme Vám. Připravili jsme unikátní kávový rozcestník. Dovede Vás ke kávě, která Vám bude chutnat, a budete s ní spokojení.

Vyberte, jaká je Vaše zkušenost s kávou

010203

 

 


Prozkoumejte nÁŠ E-SHOP: