Sladký dárek k objednávkám


Chceme Vám zpříjemnit konec roku nejen čerstvou kávou z naší pražírnyale také lahodným dárečkem k objednávkám. Ochutnáte pravé kakaové lanýže z Francie.

 

Akce platí pro všechny objednávky

do 20. 12. 2022

skvele lanyze Mathez jako darek k objednávkám

 

ochutnejte pravý kakaový lanýž

Lanýže vyrábějí ve francouzské čokoládovně Mathez, kde dbají na ekologickou výrobu svých výrobků.

S kávou tvoří delikatesu všech delikates! Je jasné, že s ničím se to nemá přehánět, takže mlsejme s rozumem :)

Ať už objednáte naši praženou kávu a nebo oblíbený Vánoční dárek balíček Degustátor, je to jedno. Ke každé objednávce Vám do zásilky spadne kakaový lanýž z Francie a mnohdy i více :-)


Káva z Rodinné pražírny Don Franko


Z čeho jsou lanýže výrobeny

Rodinná čokoládovna Mathez vyrábí delikátní francouzské lanýže už od roku 1934. Lanýže připravuje z prvotřídního kakaa a kvalitního neztuženého rostlinného tuku. Dbají na ekologickou trvalou udržitelnost.

Kakao nakupují pouze z farem s UTZ certifikací, která označuje plantáže jež produkují kakao s ohledem na trvalou ekologickou udržitelnost pěstování.

Palmojádrový olej nakupují pouze od výrobců s RSPO (Roundtable for Sustainable Palm Oil) certifikací sdružující výrobce podporující ekologický způsob pěstování palem olejných.

Mathez

  


pomůžeme vám vybrat správnou kávu

 

Tisícům zákazníků jsme pomohli s výběrem vhodné kávy podle toho jaké mají zkušenosti, v čem si kávu připravují, jaké preferují chutě a co si do kávy přidávají.

Vyzkoušejte náš jednoduchý Kávový rozcestník i Vy:

Jak vybrat spravnou kávu Vám poradíme v pražírně Don Franko