Nerezový mlýnek na kávu

 
 

S tímto mlýnkem Vás čeká příjemný vstup do světa kávy


Nespočetněkrát otestovaný mlýnek z nerezu s keramickými mlecími kameny. Jednoduchost a praktičnost. Nastavte si hrubost mletí podle sebe. K mlýnku dostanete návod v balíčku.

Kapacita zrnek: 35 - 40 gramů

Materiál: 304 Stainless Steel

Hmotnost: 254 g

Dostupnost Skladem
390 Kč    
Kategorie Speciální nabídka
 

Jaký je náš nerezový mlýnek s keramickými kameny?


S tímto pomocníkem máte všechny předpoklady k tomu, že propadnete v závislost na kávě. Uvnitř mlýnku jsou keramické mlecí kameny. Díky jeho kapacitě (až 40 g zrnek) si namelete čerstvou kávu pro všechny způsoby přípravy (Moka konvička, Frech press, Chemex, Hario V60, a další). Pokud zůstanete u jednoho způsobu, porovnávejte více druhů čerstvě pražené kávy. Budete překvapeni, jak rozdílné jsou kávy z různých zemí.

 

 

 


Nastavení hrubosti mletí je velmi snadné


Testovali jsme mlýnek na kávě z naší pražírny nesčetněkrát. Mlýnkem se dá výborně pomlít zrnková káva pro většinu typů přípravy kávy. Nedoporučujeme snad jen pro espresso, jelikož velmi jemné mletí kávy je časově náročnější (někteří naší zákazníci si však delší mletí kávy vychutnávají, vnímají to jako relax). Pomocí otáčení přibližujete nebo oddalujete keramické mlecí kameny. Díky tomu docílíte jemného či hrubého namletí čerstvé zrnkové kávy.

Návod na ruční nerezový mlýnek s keramickými kameny zde.

složení nerezového mlýnku 

 

chci koupit

 

Podobné produkty

Hmotnost 0.3 kg