Kávovar FrankOne™

 
 
  • 1 z 4

Novinkou kávového světa je kávovar FrankOne™ a je jedinečný. Má patentovanou technologii extraxce kávy pod tlakem. Je to první bateriový vakuový kávovar na světě.


Obsluha je geniálně jednoduchá: nasypete kávu, zalijete vodou a stisknete tlačítko. Zjistěte více...


Hmotnost: 280 g

Rozměry: 12 x 12 x 19 cm

Výrobce: Frank de Paula

Dostupnost Skladem. Expedujeme 3x týdně.
3 000 Kč    
Kategorie Příslušenství ke kávě
 

Připravovat kávu se pro Vás stane zážitkem

Připravte si kávu v rekordním čase díky VacTec™ technologii. Jde o zcela nový způsob přípravy kávy. Jedná se o patentovanou technologii využívající podtlak k účinnější extrakci mleté kávy.

JE JEDNODUCHÝ, RYCHLÝ A PRAKTICKÝ

Horkou lahodnou kávu vyrobíte za 30 vteřin. Připravit cold brew zabere jenom 4 minuty! Nepotřebujete papírové žádné filtry. Najednou připravíte až 350 ml horké nebo studené kávy - přístroj vodu neohřívá. 

Vyrobíte přes 150 šálků lahodné kávy na jedno nabití. Přístroj nabijete jednoduše přes USB (doba nabíjení asi 2 hodiny). Je lehce omyvatelný - jen prostě celý přístroj propláchnete pod tekoucí vodou.

FrankOneFirmu Frank de Paula založili dva mladí latinskoameričtí podnikatelé, kteří se pustili do inovace tři sta let starého průmyslu. Dva výjimeční lidé spojili mysl a vznikl přenosný nabíjecí kávovar FrankOne™.

S nápadem přišel Eduardo Umaña, který se začal věnovat experimentům s přípravou kávy pomocí vakua. Tento způsob extrakce zvýrazňuje aroma a zároveň potlačuje hořkost i kyselost, což ocení většina milovníků kávy.

 


 

vac_x_tec_logo                          frank_de_paula_logo

 


 

Balení obsahuje český návod

Kávovar FrankOne™ je originálně zabalen do krásné krabice. V balení objevíte dva rychlé recepty na přípravu horké lahodné kávy a skvělého cold brew. Uvnitř také naleznete český návod na obsluhu tohoto přístroje.

Eduardo Umana - inženýr a milovník kávy

Chci nakoupit tlačítko Don Franko

Hmotnost 0.5 kg